środa, 26 grudnia 2012

PREZENT DLA RODZICÓW


Witam!!
Drugi dzień świąt już powoli się kończy i szkoda,że tak szybko zleciało.Brzuszki pełne,choinki zapalone,kolędy wyśpiewane więc mogę pokazać co przygotowałam w prezencie dla moich kochanych rodziców.Wcześniej nie mogłam pokazać,gdyż rodzinka zagląda na bloga ,więc sami rozumiecie niespodzianki by nie było.A teraz już po wszystkich więc  możecie zerknąć na to co im przygotowałam.Rodzice byli bardzo zadowoleni i wzruszeni.Oprócz choinki wiklinowej,którą wiecie jak robię(wystarczy przeglądnąć mojego bloga kto nie wie ) podarowałam im choinkę z trzciny o wysokości 95 cm,oczywiście ozdabianą jak najwięcej naturalnymi dodatkami.


A do tego dołożyłam  koszyczek wiklinowy z własnoręcznie pieczonymi piernikami i ciastkami,który ozdobiłam w ulubionym  kolorze mojej mamy,czyli zieleni.


To na tyle tak szybciutko,życzę dalszego świętowania i odpoczynku po zasłużonej pracy.Pozdrawiam wszystkich gorąco i czekam na wasze kolejne pomysły,które będę śledzić i podziwiać:Dziękuję za wszelkie komentarze zostawione pod moimi postami:):):)
7 komentarzy:

 1. Choinka jest kapitalna:)Czy Ty ją zapakowałaś?
  Nie wiem jak Ty Danusia,ale ja się cieszę,że już po świętach.Nuda,nuda;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezenty piękne i nie dziwię się, że rodzinka była bardzo zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny pomysł na prezent:) Choineczka jest wspaniała - rodzinka musiała być zadowolona, bo efekt jest świetny:) Pozdrawiam poświątecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za udział z zabawie: "Podaj dalej" i proszę o przesłanie adresu, na który ma zostać wysłana niespodzianka.
  Nasz email: sorellesututto@gmail.com
  Życzymy Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Nowy Rok zabłyśnie kolorami tęczy i przyniesie niezapomniane chwile, niech dostarczy Ci wiele inspiracji do dalszego tworzenia. Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Поздравляем с Новым годом!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. przepiekne prace - każdy byłby zachwycony, kto by je dostał ;)

  OdpowiedzUsuń

Z całego serducha dziękuję kochani za Waszą obecność, każde pozostawione słowo ,które nadają sens temu co kocham i co robię :)