piątek, 5 maja 2017

Podsumowanie kwietniowych perełek

Witajcie moje perełki.
Jak się okazało kwietniowe zadanie to była dla Was pestka czy też tzw.bułka z masłem ,bo tyle śliczności powstało,że można wzdychać, achać  i  ochać bez końca.
Kochane ,jestem z Was dumna i cieszę się jak "waryjatka",(haha moje ulubione określenie),że aż 40 artystek pięknie  rozprawiło się z perłowym zadaniem.
Dlatego chcę Wam bardzo podziękować za ten miesiąc wspólnej zabawy,za to ,że znaleźliście chwilę czasu w tej przedświątecznej gonitwie,aby coś wymodzić na Cykliczne Kolorki.
Powstało tyle pięknych delikatnych i pomysłowych perełek ,że nie sposób Was nie pochwalić .
Nie chcę się powtarzać w tych podsumowaniach ,bo znacie moją opinię i radość z Waszego udziału.
Ta zabawa to jest coś więcej niż tylko zwykła zabawa kolorystyczna.
Od wielu z Was otrzymuję  sygnały,że Cykliczne Kolorki to prawdziwa bomba uzdrawiajająca ,bo dzięki tej zabawie łatwiej znosicie  problemy dnia codziennego czy zły humor.Staram się jak mogę Was motywować  do pracy ,a jak mi to wychodzi odpowiedzcie sobie sami.
Kochani moi z tych cudownych perełek powstało kilka ślicznych kolaży ,które czas teraz zaprezentować .

Jeszcze raz pięknie wszystkim kolorystkom dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do kolejnego "ognistego "zadania,jakie już się pojawiło na blogu.

Gdyby któraś z Was miała ochotę trochę pomaltretować męski krawat,to zapraszam do bombardowania tutaj .

Pozdrawiam Was bardzo ciepluśko,życząc po tych ulewach jak najwięcej ciepełka i mnóstwa gorącego słoneczka :)

Do zaśki :)))
18 komentarzy:

 1. No fakt same perełki powstały w tym perełkowym kolorze. Cudne prace zwiewne delikatne i eleganckie jak na prawdziwe perły przystało. Dziękuję Danusiu za kolejny miesiąc świetnej zabawy.
  Buziaczki przesyłam i życzę dużo słoneczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Toż to istna galeria pięknych prac.....wszystkie niesamowite i jakie pomysłowe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie dziewczyny ogarnęły perełki, a Ty kochana Danusiu nasza motywatorko pięknie to wszystko zebrałaś i podsumowałaś :) Dzięki CI za to :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie prace cudne! Danusiu ja bardzo dziękuję za tę zabawę. Tak motywujesz mnie do pracy:) Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Danusiu! Wspaniałe wszystkie prace - Pozdrawiam Cię gorąco

  OdpowiedzUsuń
 6. Ileż tu perełek! Wspaniały przegląd prac!

  OdpowiedzUsuń
 7. O, i nawet łapacz snów wśród tych wszystkich perełek się pojawił - jak dla mnie numer jeden :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Perły mają moc! Piękności same.
  A wiesz, Danusiu, że już mam zrobioną ognistą karteczkę:)
  Buziolki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super perełki !
  Piękne podsumowanie i dzięki, że można się u Ciebie tak świetnie pobawić :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ciepełko to u mnie było dzisiaj... nacieszyłam się nim na przejażdżce naszym stalowym rumakiem...po czym przyszła burza! Trzy razy! I ciepełko poszło się...przejść...

  A perełki rzeczywiście się spisały! ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. Same perełki, Danutko!
  Brawa dla Was, Dziewczyny :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Danuś, piękne te wszystkie prace;)Szkoda tylko, że ta ,setka" biorących udział w zabawie zmniejszyła się...No, ale każdy robi, to co lubi;)Zauważyłam,że większość lubi się powtarzać, no bo wiadomo, że jak jedną pracę można wrzucić do siedmiu zabaw, a jeszcze wygrać parę ,,błyskotek" -to... To już nie chce mi się nawet pisać na ten temat, bo samo za siebie mówi, w jakim celu prowadzone są blogi... Krawat oczywiście ,,zbombarduję" na strzępki, bo to ,,wizytownik" płci brzydkiej. A tę płeć trzeba tępić do cna, aby nie przeważała nad płcią piękną;)No może, nie płeć, co ich rekwizyty...;););) Mój małż nie cierpi krawatów, więc poprawię mu humor;)A jak nie da krawatu, to go ,,ognistym kolorkiem" postraszę;););) Buziaczki Ty nasza ,,Artycho Kolorycho";););)

  OdpowiedzUsuń
 13. Same perełki :). Twoja zabawa pięknie i kreatywnie zrzesza blogowe koleżanki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajne są te comiesięczne zestawienia, bo nie mam niestety czasu żeby do wszystkich zajrzeć i obejrzeć pracę, a tutaj widzę wszystkie śliczności na raz jakie powstały :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Słoneczka nie ma... Ciekawe, kiedy się pojawi.
  Ta zabawa to strzał w dziesiątkę, niech trwa jak najdłużej :) A perełki pieknie razem wyglądają - wszystkie takie subtelne i zwiewne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. No i widzisz kochana, że wciąz jest nas znakomita gromadka. Fajnie sie prezentują te perłowe prace. Trochę Gosi przyznaje rację. Ale cóż jak mówią nie w ilości siła, jeno w jakości i tego sie trzymajmy. Dzięki za świetne podsumowanie i buziam Cię z życzeniami ciepełka w końcu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Danusiu robisz ogrom pracy. Fajne zabawy a podsumowanie zawsze jest zaskakujące. W jednym miejscu zobaczyć tak dużo pięknych prac, które powstały dzięki Twojej zabawie. Uroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ale piękne perełki, :) ja akurat nic nie miałam w zanadrzu by pokazać :P maj to co innego haha, komunie, wesela i chrzciny XD

  OdpowiedzUsuń

Z całego serducha dziękuję kochani za Waszą obecność, każde pozostawione słowo ,które nadają sens temu co kocham i co robię :)