piątek, 10 maja 2013

Wyróżnienia po czterokroć

Kochani zawsze jak piszę posta obiecuję podziękować za wyróżnienia,a później najzwyczajniej zapominam.Dlatego poświęcam często na to osobne posty,bo podziękować trzeba .Wszyscy wiemy jakie to jest ważne ,szczególnie dla początkujących blogerów(haha odezwała się stara  ze stażem od końca listopada:)

Dostałam wyróżnienieod Dorotki ,która jest przesympatyczną osobą i która na naszych oczach uczy się wyplatać i szyć co jej fantastycznie wychodzi:)


Kolejne wyróżnienie dostałam od Joli ,która robi bardzo piękne i różnorodne prace,szydełkuje ,wyplata,zajmuje się decu czy próbuje quillingu.Następnie zostałam wyróżniona przez Anitkę ,która jest pasjonatką wszelkiego rękodzieła ,roślin i zwierząt.

No i jeszcze zostałam uhonorowana wyróżnieniem od Passiflory,kochajacej masę solną, filc i robiącą piękne prace tymi technikami


Dziewczyny kochane bardzo Wam dziękuję za docenienie pracy i wyróżnienia.Ja niestety z braku czasu nie będę odpowiadać na pytania ,gdyż juz kilka razy o sobie pisałam Mam nadzieję,że to zrozumiecie .Blogów kolejnych też nie nominuję bo wszyscy zasługujemy na docenienie więc czujcie sie wyróżnieni  i odbierajcie wyróżnienia jakie tylko chcecie.
Już  za chwilę będzie  północ więc mam nadzieję ,że rozumiecie dlaczego nie pociągnę zabawy dalej.

A Was moi mili obserwatorzy zapraszam na blogi dziewczyn bo warto je wspierać i podziwiać ich prace.


Dziękuję jeszcze raz i życzę spokojnej nocy.

Dobranoc:)

DANUTKA:)))

12 komentarzy:

 1. W pełni zasłużone :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję poczwórnie! Zasłużyłaś sobie na te wyróżnienia swoimi twórczymi pomysłami i serdecznością. Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to Ci się Danusiu rzeczywiście uskładało :) Ale patrząc na Twoje prace uważam, że w pełni na te wyróżnienia zasłużyłaś. I malutkie sprostowanie: niestety nie robię jeszcze nic w decu :( To moje marzenie, jak do tej pory jeszcze nie zrealizowane :( Serdecznie Cie pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz Jolu tak to jest jak człowiek od razu nie podziękuję i mu się wyróżnień nazbiera ,to wszystko się później miesza ,a jak się pisze o tak późnej porze to wszystko może się zdarzyć.Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Danusiu, gratuluję 3 pozostałych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, zasłużyłaś jak nikt inny. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Danusiu poczwórnie:) Twoje oryginalne pomysły jak najbardziej zasługują na wyróżnienia:) Pozdrawiam słonecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję, zasługujesz!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wyróżnień!!! Kochana w pełni na nie zasłużyłaś, ponieważ tworzysz wspaniałe i cudne prace!!! Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czterokroś gratuluję wyróżnień:)W pełni zasłużone:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję wyróżnień i mnóstwa wspaniałych pomysłów:) Dziękuję za wizytę i zapraszam do odwiedzania mnie:)

  OdpowiedzUsuń

Z całego serducha dziękuję kochani za Waszą obecność, każde pozostawione słowo ,które nadają sens temu co kocham i co robię :)