poniedziałek, 28 stycznia 2013

C.d. wyróżnień


Ostatnio posypały się znów u mnie same wyróżnienia,ale czy aż tak na nie zasługuję?


Bardzo dziękuję Monice,Małgosi,Gosi  oraz autorce bloga Serce z pasją  za wyróżnienie i docenienie mojej pracy twórczej.Dziewczyny jesteście super i z wielką przyjemnością zaglądam na Wasze blogi.
Dziękuję Iwonce za wyróżnienie w kategorii:oraz dziękuję bardzo serdecznie Ani ,która nominowała mnie aż  dwukrotnie w obu kategoriach.

Wszystkich bardzo zapraszam do odwiedzania blogów powyżej  wymienionych dziewcząt,które tworzą przecudne i oryginalne rzeczy.

Pozwólcie,że znając zasady wyróżnień to trochę je nagnę i o sobie napiszę w  stosunku do wszystkich,dlatego,że czasu mam mało,a pisanie dla  każdej osobno to byłby niezły wyczyn i mógłby wyjść długi życiorys.

We wcześniejszych wyróżnieniach już trochę pisałam o sobie,więc teraz znów trochę odkryję  rąbka tajemnicy o sobie.

1.Uwielbiam spacery po lesie ,gdzie mogę rozmyślać i znajdywać przeróżne skarby natury.
2. Przez jakiś czas uczyłam w szkole biologii ,a teraz mamy z mężem swoją firmę.
3.Kocham zabawy i pracę z wszystkimi  dziećmi,które nigdy się ze mną nie nudzą.Zawsze potrafię je czymś zająć,wymyśleć  coś ciekawego .
4.Moim marzeniem jest zwiedzenie Nowej Zelandii lub koła podbiegunowego.
5.Uwielbiam tańczyć,chociaż tancerką nie jestem.
6.Pasjami kiedyś rozwiązywałam krzyżówki,dziś już mniej z braku czasu.
7.Tu może niektórych zdziwię,ale często słucham Eminema,szczególnie tych piosenek,które są teraz po jego przemianie.A moją ulubioną jego  piosenką jest Lighters.

Kochani na tym zakończę ,gdyż nie będę już nominować kolejnych blogów,ponieważ to jest bardzo czasochłonne,a, blogi które chciałam docenić to już nominowałam,a które jeszcze nie, to proszę częstujcie się wyróżnieniami bo wszyscy tworzycie z pasją i oddaniem.
Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy!!!5 komentarzy:

 1. Danutka zasługujesz,zasługujesz;)
  Czemu mówisz,że słuchanie Eminema może kogoś zdziwić?Nasze pokolenie jest młodsze duchem niż niejeden dwudziestolatek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Danusiu gratuluję w pełni zasłużonych wyróżnień. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnień:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu gratuluje kochana wyroznien :-) Tyle sie ich posypalo hoho :-) Ale nie dziwie sie,bo prace wspaniale,a autorka przesympatyczna :-) Buziaki,pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyróżnień. Są one dla nas bardzo cenne, gdyż uświadamiają nam, że nasze prace są zauważane i doceniane. Promyki ślę.

  OdpowiedzUsuń

Z całego serducha dziękuję kochani za Waszą obecność, każde pozostawione słowo ,które nadają sens temu co kocham i co robię :)